Budowanie Domu

Pic 1
 
 

Ciekawe
projekty domów

Dom z basenem - projekty domów wzbogacone o basen.Dom z bali - projekty domów z bali (z drewna).Projekty domów z poddaszem - domy z poddaszem użytkowym.Projekty domów z piwnicą - domy podpiwniczone.Domy z antresolą - projekty domów z antresolą.

Przydatne gdy budujesz domKredyty mieszkaniowe - w centrum finansowym Financo.pl.Aukcje Kredytów - zdobądź kredyt na aukcjiSmava - zaciągnij pożyczkę społeczną    

Budowa domu:


- Czy rozpoczynać budowę domu?

Tekst opisuje zasady rozpoczynania budowy domu w kontekście różnych ludzkich reakcji i zachowań prowadzących w efekcie końcowym do tego samego celu: zamieszkania w wymarzonym domu. (...)


- Projekt domku jednorodzinnego.

Dobry projekt domku jednorodzinnego to gwarancja nie tylko sprawnej budowy, ale też bezkonfliktowego użytkowania w przyszłości. W Polsce ciągle jeszcze budujemy jeden dom na całe życie – uważajmy zatem, co właściwie mamy zamiar sobie na to całe życie zbudować. (...)


- Poziom -1, Piwnice

Budować czy nie? Piwnica - kondygnacja podziemna budynku, czasami częściowo wystaje ponad ziemię. Z reguły tu znajdują się pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, pralnia. Na działkach położonych na skarpach, skosach itp. wzniesieniach zdarza (...)Więcej porad: Poradnik budowlany


Smava


Inne strony o nieruchomościach: Nieruchomosci news Inwestowanie w nieruchomości


Autor: Tomek Urban - programy partnerskie. Polityka Prywatności