Kredyt kalkulator

Pic 1
 
 

Ciekawe
projekty domów

Dom z basenem - projekty domów wzbogacone o basen.Dom z bali - projekty domów z bali (z drewna).Projekty domów z poddaszem - domy z poddaszem użytkowym.Projekty domów z piwnicą - domy podpiwniczone.Domy z antresolą - projekty domów z antresolą.

Przydatne gdy budujesz domKredyty mieszkaniowe - w centrum finansowym Financo.pl.Aukcje Kredytów - zdobądź kredyt na aukcjiSmava - zaciągnij pożyczkę społeczną    Wybierz właściwy kalkulator


Przed wzięciem kredytu warto się zastanowić nad jego wysokością, długością spłaty itd.

W przypadku gdyby ktoś myślał o wcześniejszej spłacie kredytu, warto również sprawdzić ile wynosi część kapitałowa, a ile wynosi cześć odsetkowa.


Co to jest część kapitałowa:
To część kredytu która wraz z kolejną ratą rośnie (aż do pewnej kwoty). Dzieje się tak dlatego, że wypiera ona miejsce w racie po malejącej racie odsetkowej.

Co to jest część odsetkowa:
To suma odsetek od całego kredytu, podzielona na części spłacane w ratach. Ta część rat kredytu maleje wraz z każdą kolejną ratą maleje (w późniejszych ratach zdarza się, że wynosi ona 0 zł). Dzieje się tak dlatego, że banki najpierw chcą, aby kredytobiorca spłacił wszystkie odsetki, a dopiero później spłacał faktyczną wartość kredytu.

Jest to dla nich korzystne w przypadku gdyby ktoś się zdecydował na wcześniejszą spłatę całego kredytu. Powiedzmy przykładowo, jeżeli ktoś bierze kredyt na 30 lat, a część odsetkową spłaca tylko w ciągu 10 pierwszych lat (po 10 roku rata odsetkowa wynosi 0 zł). To w przypadku gdyby zdecydował się spłacić cały kredyt w 9 roku ma jeszcze szanse coś zaoszczędzić na odsetkach, natomiast w przypadku spłacania całości w 11 roku - nic już na odsetkach nie zaoszczędzi.Kredyt hipoteczny kalkulator

Kalkulatory kredytów udostepnione są na stronach Centrum Kredytów HipotecznychKredyt mieszkaniowy, budowlany

"Kredyty na budowę domu, zakup mieszkania itd."

Oblicz raty pożyczki hipotecznejPożyczka hipoteczna

"Pożyczka hipoteczna jest tanią formą uzyskania środków finansowych. Udzielana jest z bardzo korzystnym oprocentowaniem i może być udzielona na wiele lat. Warunkiem koniecznym uzyskania pożyczki hipotecznej jest posiadanie nieruchomości."

Oblicz raty pożyczki hipotecznejKredyt konsolidacyjny

"Chcesz spłacać niższe raty? Chcesz pozbyć się drogich kredytów? "

Oblicz raty pożyczki hipotecznej

Umów się na rozmowę z doradzcą Kredytowym!


Zapraszam serdecznie na strony Centrum Kredytów Hipotecznych, gdzie wypełaniając formularz możesz umówić się z doradcą Kredytowym.

Profesjonalne doradztwo to wybór najtańszej oferty (z pośród wielu banków, wielu możliwości), pomoc w zyskaniu kredytu.Smava


Inne strony o nieruchomościach: Nieruchomosci news Inwestowanie w nieruchomości


Autor: Tomek Urban - programy partnerskie. Polityka Prywatności